Płatności

- Płatności w naszym sklepie obsługuje PayU                            

  logo PayU

- Możesz skorzystać z opcji PayPo            

                                   

     

 

Robisz zakupy już dziś, a płacisz dopiero po odebraniu zamówienia i sprawdzeniu produktów, a do tego bez zamrażania swoich środków. Sam decydujesz, w jaki sposób i kiedy spłacasz swoje zamówienia, wybierając usługę PayPo dostosowaną do Twoich własnych potrzeb.

 

 

- Płatności w systemach ratalnych obsługują Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A

 

 

 

 

                   Zalety zakupów w systemie ratalnym:

  •          1) Pozwala na wcześniejsze nabywanie wybranych produktów lub usług, zanim uzbiera się wystarczające środki finansowe.

  •          2) Dzięki zakupom na raty, można przeznaczyć oszczędności na inne cele.

  •          3) Umożliwia zakup produktów lub usług o wyższej jakości lub większej wartości.

  •          4) Umowę kredytową można wygodnie zawrzeć, nie wychodząc z domu.

 

 

¹Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji „10 rat 0%” wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.01.2024 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 miesięcy, wysokość 10 równych rat miesięcznych 300 zł.  Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl oraz www.poprostumeble.pl.

PO PROSTU MEBLE MALIK SPÓŁKA JAWNA występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem PO PROSTU MEBLE MALIK SPÓŁKA JAWNA.